Учасники

АТ "Укрпошта" Львівська дирекція

Укрпошта — це національний оператор поштового зв’язку, який надає своїм клієнтам майже 50 різних послуг, серед яких поштово-логістичні, фінансові, торгівля та інші.

Сьогодні Укрпошта є лідером ринку за кількістю відправлень (понад 200 млн щороку) та здійснює 45% загального обсягу виплати пенсій у країні.

На відміну від конкурентів, мережа компанії охоплює 100% території України. З 11500 поштових відділень в країні 9014 знаходяться там, де є лише Укрпошта. Перевагою логістичного оператора також є вигідні тарифи, які до 30% нижчі за середньоринкові.

Наразі триває процес ребредингу Укрпошти та її трансформації за ключовими напрямами роботи. Серед основних здобутків останніх двох років — запуск унікальних продуктів (Власна поштова марка, доставка «Укрпошта SmartBox»), діджиталізація (чат-боти, мобільний застосунок, особистий кабінет), відкриття оновленого контакт-центру та сучасних поштових відділень, впровадження зручних сервісів для клієнтів (післяплята, оплата отримувачем, SMS-інформування).

79000, м. Львів, вул. Словацького, 1
+380 (50) 750-96-65
www.ukrposhta.ua
Львів 2020 Супровід агробізнесу