Блог
Партнери&Учасники

«АГСОЛКО Україна» - надійний постачальник комплексних рішень для агровиробників

Одним з найактивніших учасників заходу АГРОПОРТ Захід Львів 2020 стала компанія «АГСОЛКО Україна». Це багатопрофільна компанія, що займається постачанням імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин і забезпечує сервісне обслуговування техніки. Крім того, активно розвивається напрям агротехнологій – реалізація насіння, добрив, засобів захисту рослин.

image
Протягом останніх років компанія ретельно працювала над проектами по виведенню і популяризації на українському ринку різноманітної техніки, що заслуговує стати альтернативою техніці відомих та звичних для українських аграріїв брендів. Ми робимо доступними для малих і середніх сільгоспвиробників надійні сучасні машини і обладнання та пропонуємо ефективні фінансові інструменти для її придбання.

Наразі компанія «АГСОЛКО Україна» є офіційним імпортером техніки YTO, виробництва найбільшого в Китаї державного заводу. Нами налагоджені систематичні поставки різних моделей тракторів, які все більше займають нішу тракторів виробництва СНД, особливо білоруських МТЗ, значно випереджаючи їх за економічністю та рівнем комфорту. Постійно в наявності трактори від 45 до 175 кс. Нещодавно до модельного ряду додано і маленькі трактори (24 кс) у виконанні з кабіною і без кабіни. В планах - поставки великих тракторів потужністю 220 кс.

На зимовій агровиставці Зернові технології-2020, вперше в Україні, АГСОЛКО представила два роторні зернозбиральні комбайни виробництва YTO. Одна з представлених моделей з аксіальним ротором, інша – з гібридною системою обмолоту, що має барабан і два сепараційні ротори.

image
Незабаром буде представлена ще одна новинка – самохідні обприскувачі китайського виробництва. Ця ринкова пропозиція дасть можливість українським аграріям придбати самохідний обприскувач з прекрасними технічними характеристиками за ціною ідентичного причіпного обприскувача європейського виробництва. 

АГСОЛКО пропонує також широкий перелік спецтехніки для використання в агросекторі. Різноманітні вилкові навантажувачі CHL, більш відомі як навантажувачі HELI, вантажопідйомністю від 1,5 до 3,5 тон поставляються в різних виконаннях – бензинові, дизельні, газові, газ/бензин, останнім часом зростає попит на електричні навантажувачі. Минулого року динамічного розвитку набув новий для України бренд EVERUN. Універсальні і телескопічні навантажувачі EVERUN мають великий попит в країнах Європи завдяки привабливій вартості при відмінних технічних характеристиках. Навантажувачі Changlin – фронтальні, вантажопідйомністю 3 та 5 тон, та універсальні навантажувачі з бортовим поворотом, що є повним аналогом Bobcat, вже широко відомі і затребувані, зокрема в агросекторі.

Активно розвивається і напрям комерційного транспорту. В нашій лінійці вантажні автомобілі HOWO провідного китайського державного концерну SINOTRUK. В «АГСОЛКО Україна» можна купити тягачі, шасі, самоскиди, бетономіксери з різною колісною формулою. Гідно зарекомендували себе зерновози, виготовлені на базі HOWO. Вантажівки HOWO гідно показують себе у роботі і конкурують з такими брендами як IVEСO, MAN, FORD.


image
Ще один автомобільний бренд, що заслуговує на увагу – JAC. Різноманітні варіанти забудови – цистерна, паливозаправник, асенізатор, рефрижератор, бортовий кузов та ін. дозволяють використання цих машин в різних галузях господарства. Особливо цікава модель – JAC N56DC з дворядною кабіною, що використовується для перевезення будівельних бригад та будматеріалів. В найближчих планах вивід на ринок вантажного автомобіля JAC N35, який є сучасною альтернативою відомих ГАЗелей.

Великі зусилля компанія докладає до розвитку власної сервісної служби. Своєчасне кваліфіковане технічне обслуговування дозволяє максимально використовувати потужність і продуктивність техніки протягом усього терміну експлуатації, а також максимально його продовжити і мінімізувати простої і збитки.

Продаж запасних частин також є вагомою часткою бізнесу компанії. Налагоджені прямі поставки запчастин до всіх видів техніки, а також покришок та мастил за конкурентними цінами. Запасні частини з доставкою зручно замовляти на сайті компанії www.agsolco.com.

З усіх питань щодо придбання техніки і за консультаціями звертайтеся в наші регіональні представництва або в центральний офіс за телефоном (044) 290-76-26 та електронною поштою [email protected].