Виробники

ТОП ЛІДЕР, ТОВ

Історія продуктової компанії «ТОП ЛІДЕР» – це історія успіху в другому поколінні, де розвиток компанії нерозривно пов’язаний з дружбою та сімейними цінностями. Початок був покладений завдяки дружбі двох студентів мого батька Миколи та його друга Анатолія.

Після закінчення навчання в інституті їх дружба продовжилася і переросла у співпрацю. Вони разом працювали на одному підприємстві в колгоспі. У 1993 році, після розпаду Союзу, мій батько організував своє підприємство – Агрофірму «Насіння». Ідейним натхненником був його інститутський друг Анатолій. Підприємство займається селекцією, виробництвом та реалізацією сортів і гібридів насіння соняшнику.

Після закінчення школи, я пішов працювати на підприємство до батька. Потім було сільгосп-професійне технічне училище, служба в армії, заочне навчання в Луганському державному аграрному університеті. У 2003 році я стаю директором агрофірми «Насіння» і продовжую розпочату батьком діяльність.

Основний напрямок діяльності агрофірми – це виробництво високопродуктивного якісного насіння. Наша продукція відповідає всім насіннєвим стандартам і з 2007 року виготовляється під власним товарним знаком – «Насіння лідери» ®.
Луганська