Блог
Клуби

АGROPORT впроваджує проєкти на Луганщині

У рамках впровадження проєкту АGROPORT Ukraine у Луганській області відбулося засідання «круглого столу».

Під час заходу зазначено, що відкриття регіонального центру АGROPORT Ukraine на Луганщині – це «вікно можливостей» для кожної конкретної громади як в пропозиціях, так і в попиті.

Як додав директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Хлякін, що це також можливість ефективної комунікації усіх операторів агробізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Презентував проєкт генеральний менеджер Дмитро Титаренко.

Зокрема, він зауважив, що необхідно максимально наблизитися до споживача та робити акцент на регіональних особливостях. Тому компанії-учасники пропонують саме ті технології та техніку, які найкраще підходять саме для цієї місцевості.

Крім того, учасниками обговорені перспективи створення регіонального клубу «Кращі Аграрні Практики» та організаційні питання проведення першого Форуму «Агропорт Південний Схід».

У заході взяли участь представники районних органів виконавчої влади, об’єднаних територіальних громад, профільних наукових та освітніх установ, аграрних та промислових компаній, міжнародних і громадських організацій.
image