Блог
Клуби

Унікальний Telegram-бот об'єднує аграріїв України

В Україні аграріїв з усіх регіонів країни об'єднає один Telegram-бот. Першими автоматизовану систему для спілкування від AGROPORT (@AgroportBot) отримають сільгоспвиробники і аграрні компанії Львівської, Вінницької, Херсонської, Хмельницької, Луганської та Харківської областей, що і стане першим етапом запуску регіональних клубів «Кращі аграрні практики».

До кінця 2020 року Telegram-бот консолідує учасників агропродовольчого ринку в усіх областях України, повідомляє прес-служба AGROPORT.

Інструмент покликаний вирішити одне з головних завдань — створення єдиного інформаційного каналу для всіх, хто працює або пов'язаний з аграрною галуззю. При цьому Telegram-бот об'єднає тільки перевірених операторів регіону.

«Наприклад, львівські сільгосптоваровиробники, при бажанні, можуть отримувати новини, анонси заходів та спецпропозиції виключно Львівської області. Учасники інших областей — за таким же алгоритмом. Для цього користувачеві достатньо в профілі заповнити три графи — зазначити регіон, вказати номер телефону та ім'я», — пояснює генеральний менеджер «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко.
За його словами, розміщувати або додавати новини та спецпропозиції зможуть тільки члени клубу, які пройшли ретельну перевірку ЄДРПОУ сервісом YouControl. Таким чином, кожен учасник клубу також зможе ознайомитися з досьє будь-якого члена спільноти.

«Всі процеси реєстрації та перевірки максимально автоматизовані. На підставі відкритих даних з YouControl буде згенеровано доручення для підтвердження, що конкретна компанія уповноважує визначеного співробітника діяти від її імені. І це буде підтвердженням того, що надана інформація дійсно правдива», — зазначає Дмитро Титаренко.

За його словами, також Telegram-бот буде мати і бізнес-партнерів у кожному окремо взятому регіоні за умови їхньої участі в регіональних форумах AGROPORT.

Фермери щоп'ятниці в Telegram-бот будуть одержувати консолідовану добірку регіональних новин за останній тиждень, щонеділі — пропозицію спланувати наступний тиждень з урахуванням найближчих подій, а щопонеділка — акційні пропозиції від компаній, які діють у регіоні.
рім інформаційної функції Telegram-бот ще буде виконувати і консолідовану функцію для прийняття рішень членами клубу. Для цього буде створено окремий розділ «Загальні збори», де учасники зможуть пропонувати рішення і голосувати за них.

Ще однією важливою функцією є АgroSOS — це можливість для учасників клубу довести до відома громадськості про надзвичайні ситуації або події.

Також вигідною опцією об'єднання Telegram-бот для аграріїв може бути можливість кооперації між учасниками клубу для здійснення спільних закупівель матеріально-технічних ресурсів та формування спільних експортних партій продукції.

Перша презентація бота відбудеться в Музейно-культурному центрі «Львіварня» 27 лютого в рамках XIII форуму Agroport West Lviv 2020.