Loading...
3010_01_01

Третій день Агропорту в Харкові вже традиційно проходить на демонстраційному полі. Цього року одночасно проїхало близько півсотні машин.

Під час демонстрацій відвідувачі мали можливість не тільки побачити як працюють трактори ХТЗ, борони Велес Агро, обприскувачі John Deere, а й самим проїхатися на новинках вітчизняної і закордонної сільськогосподарської техніки. Або стати учасником автомобільного текст-драйву позашляховиків від компаній Альфа М, Альфа Діамант і Соллі+.

 

Старт демо-поля урочисто дали генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко, генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль і ректор ХНАУ ім.В.В.Докучаєва Олександр Ульянченко.

 

«Вже традиційно Агропорт проходить у дні, коли наш вищий навчальний заклад святкує річницю з свого заснування. Тож для нас  – це подвійне свято. А для наших студентів – додаткова можливість поспілкуватися з цікавими експертами з аграрних галузей», – зазначив Олександр Ульянченко.

 

А присутній на заході генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль, відзначив, що нарощування потужностей підприємства, яке він очолює і Агропорту йдуть у одному темпі.

«З кожним роком ми вдосконалюємо техніку, яку випускає ХТЗ і з гордістю демонструємо її на виставкових майданчиках Агропорту», – додав Андрій Коваль.

3010_01_02

Демонстраційні покази різноманітної техніки під час польових робіт – найкраща можливість для аграріїв зробити власний вибір і оновити автопарк свого господарства, впевнені організатори.

«Краще один раз побачити техніку у роботи, ніж читати буклети і відгуки. Проект Трипілля, старт якому ми дали в минулому році в Харкові, гарно зарекомендував себе і у Херсоні, і у Львові. Тож він триватиме», – пояснив Дмитро Титаренко, директор AGROPORT Ukraine.

Творчі колективи ХНАУ ім. В. В. Докучаєва підготували веселу концертну програму для відвідувачів Дня Поля, а кухарі  FOOD корту пригощали смаколиками в стилі міського пікніку.

3010_01_03

3010_01_04

3010_01_05

3010_01_06

3010_01_07

3010_01_08

Довідкова інформація:

 

АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської на Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».