Loading...
1907-4-01

50 тонн соломи завезли в Херсонський аеропорт для будівництва солом’яного містечка.

Про це повідомив на своїй офіційній сторінці директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода: «1400 солом’яних блоків та 24 величезних круглих тюки стануть основою для побудови солом’яного містечка, який буде зустрічати гостей наймасштабнішого аграрного заходу півдня – форуму “АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН- 2018, передає ХЕРСОН.city.

1907-4-02

а інформацією Департаменту агропромислового розвитку, солом’яний квест – один із численних заходів насиченої розважальної програми форуму. В солом’яному містечку будуть представлені народні ремесла від комплексу «Зелені хутори Таврії». Майстри з лозоплетіння та гончарства, кожем’яки, та інші умільці продемонструють своє мистецтво у виготовленні оберегів, гончарних виробів, мила ручної роботи та багато чого іншого.  Нагадаємо, що під час форуму планується також встановлення двох рекордів України: по виготовленню салату та перетягування комбайну українськими стронгменами. Захід проходитиме 26-28 липня у Херсонському аеропорті. Вхід вільний.

1907-4-03

Довідка: форум «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН» – масштабний міжнародний аграрний захід з обговорення питань вирощування органічної продукції, розвитку зрошуваного землеробства, овочівництва, садівництва, виноробства, тепличного господарства, рибальства, птахівництва, створення ланцюгів доданої вартості, застосування енергоефективних технологій, розумних та IT-технологій.

Протягом трьох днів учасники заходу матимуть унікальну можливість відвідати VІІІ Міжнародну агропромислову виставку, експозицію техніки на демонстраційному полі, регіональну біржу аграрних інвестиційних проектів, взяти участь у конференціях, серії семінарів та засідань за «круглим столом», а також ознайомитись з інвестиційним потенціалом Херсонщини, її досягненнями та можливостями в галузі агропромислового виробництва.
У Форумі візьмуть участь вищі посадові особи центральних органів влади України, представники дипломатичного корпусу, іноземні делегації, керівники агропромислового комплексу регіонів-партнерів, науковці, а також провідні представники ділових кіл з різних областей України.

Джерело: http://kherson.ua.city/society/11115-v-khersoni-v-ramkakh-mizhnarodnogo-forumu-agroport-projde-solom-yanij-kvest