Loading...
1107-03-1

Якщо бажаєте цікаво провести липневий вікенд та поєднати аграрну бізнес-мандрівку з відпочинком у моря, то вам варто відвідати Херсонщину наприкінці липня. Два останні дня форуму Агропорт як раз збіглися з програмою музичного фестивалю, що вкотре влітку відбувається на узбережжі Скадовську.

Саме з 27-го до 29-го липня Херсонщина вже в шістнадцяте прийматиме Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри». Тут вам і море, і дельфінарій, і неповторний острів Джарилгач, і ще одне море – море талантів а зірок. Понад 50 юних вокалістів від 6 до 16 років змагатимуться за звання кращого прямо на скадовській набережній. В гості до дітей приїдуть популярні виконавці NK, «Время и Стекло», Monatik, Олександр Пономарьов, Сергій Бабкін, ALYOSHA, TamerlanAlena, Michelle Andrade, Артем Пивоваров, Злата Огнєвич, Nikita Lomakin.

1107-03-2

Також для дітей заплановані різноманітні ігрові програми, творчі конкурси та розваги. Все це варто побачити і відчути. Усі заходи фестивалю «Чорноморські Ігри» є безкоштовними для глядачів та учасників.

«Найбільше емоцій ми отримуємо саме на фестивалі «Чорноморські Ігри», – говорить засновник фестивалю Микола Баграєв. – Адже коли на сцені виступають талановиті діти, позитивні емоції просто переповнюють. На відборі я бачив дітей, котрі брали участь у тогорічному фестивалі та зараз повторно подали заявку. Приємно, що діти вірять в свої сили та у фестиваль «Чорноморські Ігри». Постійно навожу приклад Тіни Кароль, яка в дитинстві так і не перемогла у «Чорноморських Іграх», а за останні роки неодноразово визнавалася кращою співачкою країни. Важливо наполегливо працювати, набиратися досвіду, знайти свою пісню і свого продюсера. Усім конкурсантам без винятку я бажаю перемоги та приємних вражень від фестивалю».