Loading...
Turkish_news2

В рамках партнерства між турецькою авіакомпанією Turkish Airlines та Agroport Ukraine серед учасників й відвідувачів виставки Agroport South Kherson 2018, що пройде з 26 по 28 липня 2018 р., відбудеться розіграш преміальних авіаквитків по ключовим аграрним напрямкам Німеччини й Туреччини.

– Дане партнерство дозволить нам охопити одну з найперспективніших галузей на Півдні України. Ми познайомимо учасників AGROPORT з прекрасним сервісом Turkish Airlines у понад 300 напрямках по всьому світу. Під час виставки запропонуємо гостям корпоративний продукт Turkish Corporate Club, що передбачає додаткові переваги для його членів, – позначив Ербіль Акгюн, директор представництва Turkish Airlines Inc. у м. Херсон.

Такий симбіоз з найбільшою авіакомпанією Європи, що на сьогодні забезпечує польоти більш ніж у 120 країнах світу, і найбільшого аграрного заходу Східної Європи – логічне продовження стратегічного 5-річного плану розвитку AGROPORT Ukraine. А також можливість перетворити українські аеропорти не тільки у майданчики для реального розвитку фермерства, а й в «відправні точки» для налагодження міжнародних експортних торгових відносин.

«Якщо на початку року разом з нашим новим проектом Agroportex.bio ми сприяли заочному знайомству потенційних європейських покупців з українськими агровиробниками, представляючи наші компанії та фермерські господарства в друкованих путівниках по агробізнесу України, то зараз спільно з Turkish Airlines ми даруємо можливість особисто взяти участь в провідних європейських виставках», – зазначив Дмитро Титаренко, генеральний менеджер проекту AGROPORT Ukraine.

Напрямки квитків, що розігруються, підібрані так, щоб переможці могли познайомитися із закордонним досвідом та особисто налагодити бізнес-контакти на найбільших профільних виставках, тематика яких є актуальною для південного агробізнесу: з ухилом на логістику й плодоовочівництво (FruitLogistic, Berlin), на органічне фермерство (Biofach, Nurnberg). Також організатори вирішили підкреслити перспективність розвитку українсько-турецьких бізнес-зв›язків та як додатковий напрямок обрали Туреччину, квитки до якої розіграють серед лідерів аграрної Херсонщини у перший вечір в рамках Agroport Awards. Більш того, до події вже підключаються партнери з Туреччини та Німеччини, що опрацьовують бізнес-програму по організації низки зустрічей і відвідування місцевих агропідприємств.

Деталі розіграшу будуть опубліковані на сайті:  https://agroport.ua/  та в телеграм-каналі: https://t.me/agroport_ex

 

Довідкова інформація:

Turkish Airlines (www.turkishairlines.com) – одна з найбільших авіакомпаній Туреччини. Створена у 1933 році з флотом, який складався з п›яти літаків. Сьогодні її флот налічує 329 пасажирських та вантажних суден, що здійснюють рейси на 302 маршрутах по всьому світу в 121 країни. В Україні Turkish Airlines обслуговує пасажирів в аеропортах Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Харкова та Херсона. Згідно з даними дослідницької компанії Skytrax, визнана «Кращою авіакомпанією Європи» за період з 2011 по 2016-й рік. Її дев›ять разів визнавали «Кращою авіакомпанією Південної Європи». У 2010 році оператор отримав нагороду «Краще харчування на борту в економ-класі». А в 2013, 2014, 2016 і 2017 роках – «Краще харчування на борту в бізнес-класі». У 2015-му та 2017-го компанія була відзначена нагородою «Кращий у світі лаунж бізнес-класу».

Biofach (www.biofach.de) – провідна виставка, що останні 29 років поспіль збирає органічних виробників з усього світу. Перший захід розпочався з 197 учасників та 2500 відвідувачів у Людвігсхафені у 1990 році. З 1990 року Biofach проходить в Нюрнберзі, де в перший свій рік зібрала 1276 експонентів та понад 21000 відвідувачів.

Fruit Logistica (www.fruitlogistica.de) – найбільша в світі виставка необробленої продукції, що була організована компанією Messe Berlin GmbH за підтримки журналу Fruchthandel у 1993 році та з того часу проводиться щорічно. FRUIT LOGISTICA 2018 об›єднала майже 3100 експонентів з понад 80 країн.

aroport_Kherson_2018