Loading...
pic0457

АГРОПОРТ – Міжнародний форум, що є одним з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, а також єдиною в Україні галузевою подією, що починаючи з 2014 року включена до всесвітнього календаря FAO.

З 2016 року АГРОПОРТ проходить в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові. Основними майданчиками заходу є українські аеропорти.

Перший AGROPORT West Lviv відбувся 26–28 травня 2016 на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Загалом протягом 3-х днів відбулося понад 14 різних семінарів, конференцій та дискусій, на яких виступили понад 100 спікерів. В заходах форуму взяли участь понад 70 експонентів та понад 150 компаній та організацій з 13 країн світу – Ісландії, Італії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Канади, Польщі, Сербії, Словенії, США, Франції, Чехії, України.

Ось і знову ми стоїмо на порозі головної події року — Агропорт Захід Львів 2018, до якої ми готувалися довго і наполегливо. Протягом трьох днів – 19–21 квітня ми очікуємо понад сім тисяч відвідувачів, для яких ми пропонуємо багато цікавих, пізнавальних і актуальних подій.

У перший день Форуму на стратегічній сесії ми порушимо надзвичайно актуальну тему — комплексний розвиток сільських територій, адже це не тільки місце життєдіяльності майже третини населення України, а й просторовий та ресурсний базис виробництва. Розвинуте село – один із пріоритетів Стратегії розвитку Львівщини, яка за чисельністю сільського населення є найбільшою в Україні, саме тому сьогодні варто замислитись над технологіями та ресурсами, а також готовністю громад втілювати розвиткові проекти на своїх територіях. Надання фінансової підтримки для малих та середніх агровиробників, проведення аудиту землі, відкриття консультаційно-дорадчого центру для аграріїв – це перші кроки, що реалізовані на Львівщині в рамках комплексного підходу до розвитку сільських територій.

В громадах із процесом децентралізації з›являється можливість кардинально змінювати життя на місцях, саме тому говоритимемо про те, що відтепер маємо більше можливостей впливати на процес розвитку територій.

Львівщина поділиться своїм досвідом у напрямку Climate Frendly Farming, що спрямовані на вирішення проблем адаптації сільського господарства до змін клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.

Говоритимемо про фінансові інструменти на агроринку, про інновації в птахівництві та кооперацію фермерів Сходу і Заходу України. Фахівці з Німеччини проведуть модульний експортний тренінг, де розкриють питання розробки продукту, декларації та етикетки, дизайну пакування та вимог до стандартів. Окремий міжнародний форум присвятимо здоровому ґрунту, який є основою здорової нації.

У рамках не менш насиченої програми другого дня Агропорту відбудеться День українсько-латвійського сільського господарства. До нас завітають фахівці з Латвії і поділяться досвідом надання послуг із дорадництва і кооперації, а також в лісовій галузі. Відбудеться Міжнародна конференція «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка». Цей день — для всіх охочих дізнатися про основних гравців горіхівництва в Україні, про горіховий стартап, а найголовніше — про основи організації горіхового бізнесу і планування економіки саду.

Вже вдруге у програмі Агропорту – Міжнародний форум «Ягідництво та кооперація», цей актуальний напрямок цікавить щораз більше фермерів. Бджолярів запрошуємо на круглий стіл із бджільництва. Ми підготували багато цікавих тематичних семінарів та воркшопів для наших фермерів. Третій день Форуму відбудеться у форматі Дня поля «Трипілля Львів», в рамках якого пройдуть демонстраційні покази с/г техніки в дії, автомобільні тест-драйви позашляховиків для агровиробників. На усіх гостей чекають цікаві неповторні і оригінальні Фермерський ярмарок та Фестиваль вуличної органічної кухні. На завершення родзинкою Агропорту стане встановлення рекорду з приготування найбільшої в Україні страви з органічних продуктів, який маємо намір занести у Книгу рекордів України.

Упродовж форуму проходитиме VII Міжнародна агропромислова виставка техніки та технологій. Її експозиція буде розташована на трьох поверхах терміналу аеропорту та на привокзальній площі. Загальна площа виставки – понад 15000 кв.м. Вже традиційно в рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження незалежною премією AGROPORT Awards Lviv 2018, де кращі агропідприємства будуть відзначені спеціальною нагородою. Ця премія є вдячністю аграріям за їх вагомий внесок в розвиток галузі, відмінним стимулом та можливістю стати відомими не лише в Україні, але і за її межами.

Отож, із нетерпінням очікуємо на наших гостей. Завітайте за аграрними та позитивними емоціями!