Loading...

 

Gordeev

Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації:

 

«АГРОПОРТ Південь Херсон 2018». Херсонщина буде приймати гостей масштабного заходу з

підтримки фермерства та сільгоспвиробників України й зарубіжжя. Адже наш регіон – це аграрна столиця країни.

Херсонщина є лідером з виробництва плодоовоче-баштанної продукції. Щороку ми отримуємо 1,5 млн тонн плодоовочевої продукції, 2,5 млн тонн зернових і близько 1,0 млн тонн технічних культур.

Саме тому стратегічним напрямом економічного розвитку Херсонщини визначено галузь

переробки сільськогосподарської продукції для створення високоякісних товарів з великою

часткою доданої вартості.

Розвинена транспортна мережа, в тому числі річкове перевезення, надає унікальні можливості для створення ланцюга сільськогосподарського виробництва повного циклу від вирощування до транспортування готової продукції.

Розвиток зрошувального землеробства, перспективи вирощування органічної продукції, сільський зелений туризм і багато інших напрямів розвитку АПК стануть основними темами форуму.

26 – 28 липня 2018 року в Херсоні, у Міжнародному аеропорту «Херсон», учасники заходу матимуть унікальну можливість відвідати Міжнародну агропромислову виставку, Регіональну біржу аграрних інвестиційних проектів, представлених районами та об’єднаними громадами Херсонщини, а також ознайомитись з інвестиційним потенціалом області, досягненнями та можливостями в галузі агропромислового виробництва. На відміну від інших міст, в Херсоні демонстраційні покази відбуватимуться протягом усього заходу.

Переконаний, що форум «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018» стане ефективним відкритим

майданчиком для демонстрації новинок сільгосптехніки, спілкування експертів, а також

постачальники насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин із сільськогосподарськими виробниками.

Magner

Владислав Мангер, голова Херсонської обласної ради:

 

Ми раді зустрічати друзів і партнерів на хлібосольній херсонській землі. Впевнені, що досвід, який отримають наші гості від спілкування із запрошеними інвесторами, бізнесменами та науковцями, стане безцінним для кожного.

Серед ключових тем форуму «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018» – інвестиційний потенціал південної України, логістика сільськогосподарської продукції, зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, енергоефективні та IT-технології. Тобто все, що може цікавити дрібних та середніх фермерів, на яких і орієнтовано захід.

Чималий відсоток теперішнього, VII демократичного, скликання депутатів обласної ради складають фермери. І це – найяскравіший показник того, що мешканці Херсонщини довіряють представникам аграрної сфери.

Бажаємо всім плідної роботи, цікавих зустрічей та щирого задоволення від перебування на теренах Херсонської області!