Loading...
pic0459

02 березня в м.Херсон у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось перше засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області у 2018 році форуму «АГРОПОРТ-2018». В комітеті нараховується близько 50 учасників серед яких фахівці ОДА, фермери, депутати обласної ради, підприємці та ректори університетів під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука.

VIII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства відбудеться 26-28 липня у Міжнародному аеропорті «Херсон». Такий форум на Херсонщині відбудеться вперше. Про це розповідає заступник голови Херсонської облдержадміністрації Євген Рищук.

«Розвиток інвестиційної привабливості залишається для нашої команди пріоритетним вектором роботи у 2018 році. Минулого року наша область зайняла лідируючі позиції щодо розвитку агропромислового комплексу, але необхідно постійно виходити на новий більш високий рівень. Тому очолив організаційний комітет з питань підготовки і проведення в області форуму «АГРОПОРТ-2018» та взяв на контроль проведення заходу.

На сьогодні вже 400 компаній зацікавились участю у нашому агрофорумі. Такий форум на Херсонщині відбудеться вперше і ми визначили на цей рік пріоритетні напрямки за якими буде здійснюватиметься робота форуму: виробництво органічної продукції, зрошення, плодоовочева переробка, тепличне господарство та інші.

З 26 по 28 липня триватиме форум і у перший вечір відбудеться нагородження 10 найкращих фермерських підприємств Херсонщини. Ще два дні на демонстраційних полях поблизу аеропорту відбуватиметься виставка техніки та новинок у сфері зрошення.

Взагалі проведення форуму дасть додаткову можливість рекламувати повітряні ворота області, що також позитивно вплине на розвиток туризму на Херсонщині.

Проведення Агропорту дозволить якісніше сконцентруватися на інтересах окремого регіону та надати агровиробникам доступ до товарів, послуг та програм, що діють безпосередньо в регіоні. З іншого боку – для бізнесу – форум дає можливість бути ближче до своєї цільової аудиторії», – резюмував Є. Рищук.

 

АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, який відбудеться у Херсоні 26–28 липня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем –інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції, зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості, туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології. Детальна інформація: www.agroport.ua Довідки: (0552) 75-55-43