Loading...
blog3

Органіка – це не тільки світовий тренд, це реальна можливість для розвитку дрібних і середніх виробників, підтримка яких є пріоритетом у всіх країнах.

При цьому ми живемо у світі діджиталізації, технології розвиваються з шаленою швидкістю і вже важко уявити собі сучасну людину без кишенькового гаджета.

Що ж таке AGROPORTEX.bio?

Адаптований до аграрного ринку Маркетплейс, що гарантує доступ для покупців з усього світу до первинного ринку органічної продукції України. AgroportEx є альтернативою традиційним українським дошкам об’яв та закордонним спеціалізованим майданчикам.

#1 Ось вона цінність:

 Для виробників: збільшення обсягів продажу (переважно експорту) та виручки, прямі контакти з надійними покупцями.

Для покупців: найнижча ціна (без посередників), перевірені та постійні продавці, простежуванність виробничо-збутових ланцюгів.

#2 Юзабіліті:

Додаток максимально простий у використанні: … Після реєстрації завантажити свій сертифікат органік. Після його верифікації товари з’являться в списку доступних для продажу. Продавець буде отримуватимуть запити тільки на свої товари, а після підтвердження угоди – прямі контакти. У покупця все працює по схожому алгоритму, має можливість отримати повідомлення про товари, які його цікавлять на будь-якій мові.

По завершенню угоди продавець та покупець – формують репутаційну історію один одного оцінками і відгуками.

 #3 Ви запитаєте: «А як же конкуренти?»

«Якби UBER працював на ринку органічних операторів – це був би наш основний конкурент.» – жартує Дмитро. «Тому що закордонні площадки не адаптовані до ринку і не мають навіть мобільної версії сайту, а українські – до продажу органіки. На них немає цільових покупців».

#4 Хочу-хочу-хочу:

Команда AgroportEx захистили авторські права і реєструють компанію за участю першого іноземного інвестора. MVP для айфон і андройд заплановано на квітень.

 

Поспішайте першими протестувати на українських та міжнародних виставках та підтримати проект!

 Та слідкуйте за новинами на ufv.org.ua!

 

 

blog3-3

 

«Сьогодні Brander – один з лідерів ринку розробки в Україні, що підтверджує портфоліо наших проектів і співпраця з такими компаніями, як Київстар, Мегабанк, ПУМБ, Золотий вік.

 На ринку IT ми вже понад 10 років. Протягом останніх 5 років ми щільно зайнялися мобільною розробкою та E-commerce рішеннями. Сьогодні прийшла черга абсолютно нового проекту – Agroportex.Bio. Це революційне рішення, яке об›єднало два топових напрямки на сьогодні: «маркетплейс» і «органічний» агро-стартап.

Це не просто чергова спроба створити гарну обкладинку для чогось старого. Це спроба перевернути правила гри й змусити ринок працювати по новому. Інновації – це ключ до успіху. І цей ключ зараз в наших руках!»