Loading...
blog2

У перший вечір урочиста програма львівського форуму вже традиційно продовжиться на майданчику культурно-музейного центру «Львіварня», де відбудеться церемонія нагородження незалежною премією AGROPORT Awards Lviv 2018.

У 2017 році у основних номінаціях за свої досягнення були визнані кращими та нагороджено спеціальним знаком 10 підприємств, а також грамотами та нагородами – 100 кращих фермерських господарств та представників харчової промисловості Львівської області.

На церемонії вручення премій Agroport голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка висловив надію, що «Ця премія стане щорічною і буде відмінним стимулом у всіх галузях сільського господарства, а її власники отримають прекрасний шанс стати відомими не тільки в Україні, але і за її межами».

blog2-1

Офіційний майданчик AGROPORT Awards Lviv, культурний центр «Львіварня» в свою чергу подбав про комфортну атмосферу для ефективного бізнес-спілкування учасників першої премії і вже готується то цьогорічної події.

«Враховуючи те, що наша компанія є великим, споживачем агропродукції, ми раді бути партнерами такої важливої для аграрної галузі України події. Ми сподіваємося, що «Львіварня» зможе стати офіційним майданчиком для кращих подій Львова», зазначив генеральний директор Карлсберг Україна Євген Шевченко.

blog2-2