Loading...
9---800

У рамках Міжнародної агропромислової виставки Агропорт-2018, яка пройде у Херсоні, відбудеться також Регіональна біржа аграрних інвестиційних проектів, представлених районами і об’єднаними громадами Херсонщини.

Про це повідомив заступник голови Херсонської облдержадміністрації Євген Рищук. За його словами перевагу під час відбору проектів буде надано виробництвам в галузі переробки сільгосппродукції, тваринництва та іншим проектам із високою доданою вартістю.

– Всі ці проекти будуть представлені потенційним інвесторам під час виставки Агропорт-2018,  – розповів Євген Рищук. – У зв’язку з цим звертаємося до громад і районів області. Якщо ви хочете залучити інвестиції в свою громаду – скористайтеся шансом і вже зараз починайте готувати інвестпроекти.

Відповідні розпорядження щодо підготовки інвестиційних проектів для участі в біржі, за словами Євгена Рищука, будуть направлені в усіх райони і ОТГ Херсонської області.

– Той, хто запропонує кращі умови, зможе отримати реальні інвестиції у свій проект. Біржа інвестпроектів відкриє нові можливості для всіх громад і районів Херсонщини, – переконаний Євген Рищук.

Нагадаємо, Міжнародна агропромислова виставка Агропорт Південь Херсон 2018 пройде на території Міжнародного аеропорту «Херсон» 26–28 липня 2018 року. Захід орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології.

До участі в Агропорті у Херсоні буде запрошено фермерів та господарів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також с інших регіонів України.

Очікується, що Агропорт збере близько чотирьох тисяч відвідувачів та кількасот учасників.

 

Джерело Херсон.city