Loading...
06_news_big

Родзинкою Міжнародного форуму з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016 обіцяє стати всеукраїнський конкурс шеф-кухарів. Захід вперше проводитиметься в рамках проекту AGROPORT, та стане знаковим для цьогорічного форуму. Адже головною метою AGROPORT 2016, окрім створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного фермерства та АПК в цілому, є об’єднання України усіма можливими способами. Зокрема і завдяки популяризації вітчизняної кухні. «Місія конкурсу полягає у тому, щоб нагадати та показати: українська кухня є надзвичайно різноманітною, цікавою, має багаті традиції та є справжнім надбанням світової кулінарної спадщини», – підкреслив директор з розвитку Кулінарної асоціації “Західна Шеф Група”, Андрій Валовий.

У програмі конкурсу буде представлено 110 номінацій, а участь у ньому візьмуть понад 100 шеф-кухарів з усієї України, в тому числі з Криму та Донецьку. Особливою фішкою стане те, що для приготування конкурсних страв використовуватиметься вітчизняна фермерська продукція. «Це ще одне важливе завдання форуму та конкурсу: показати, що в Україні є дуже багато фермерів і виробників, які роблять справді високоякісну продукцію», – підкреслив Валовий.

Крім конкурсної програми до уваги відвідувачів заходу будуть представлені інші різноманітні цікавості. На спеціальному майданчику Show kitchen проходитимуть майстер-класи та кулінарні лекції. Зокрема, майстер-клас з карамелі проведе всесвітньо відома Марія Шрамко (Ісландія). Працюватиме арт-клас з приготування хлібобулочних виробів, присвячений пам’яті В’ячеслава Хомича (23.08.82 – 06.08.15), автора найбільшого бездріжджового хліба.

До участі у журі будуть залучені провідні спеціалісти галузі. Андрій Валовий: «У журі конкурсу ввійдуть працівники ресторанів, люди з освіти, які можуть правильно оцінити якість приготування, люди з великим досвідом суддівства у кулінарних конкурсах». Очолить суддівську бригаду Роман Давид Таубер (Польща), представляти WACS (Всесвітня Організація Кулінарів) у журі буде Джордж Костич (Сербія).

Урочисте відкриття ІІ Національного конкурсу шеф-кухарів «Дні української кухні» відбудеться 26 травня 12.00 (3 поверх). Всі конкурсні та інші заходи в рамках «Днів» будуть відкритими для відвідування та абсолютно безкоштовними.